Jadę

Alt - EcoCar to firma taksówkowa dysponująca własną, jednorodną flotą maksymalnie dwuletnich ekologicznych aut. Usługi TAXI w Warszawa i Trójmiasto

Pobierz aplikację

Hybrydą lub elektrycznie

Flota EcoCar to hybrydowe i elektryczne nowoczesne samochody spełniające wszelakie restrykcyjne normy emisji spalin. Podejmujemy radykalne działania na rzecz walki ze zmianą klimatu. Nasze taksówki są bogato wyposażone, zależy nam na komforcie i wygodzie naszych pasażerów.

EcoCar motywują działania ekologiczne i troska o stan naszej planety. Korzystając z naszych usług wspierasz Strefy Czystego Transportu poprzez ograniczanie emisji CO2
w miejskim powietrzu.

Silne zanieczyszczenie powietrza to duże wyzwanie dla dużych miast, takich jak Warszawa – wybierając EcoCar stawiasz na świeże powietrze w Twoim mieście!

Klikasz i jedziesz

Klikasz w aplikacji „CENA WEDŁUG TAKSOMETRU” i jedziesz nowym autem hybrydowym, według wskazań taksometru. Zamawiasz samochód w Warszawie lub Trójmieście i płacisz przez aplikację, kartą lub gotówką. Przewieźliśmy już ponad 3,8 mln klientów i realizujemy 100 tysięcy kursów miesięcznie. Mamy ponad 300 samochodów – hybrydowe KIA Niro, KIA EV6, Toyota Corolla, Toyota Camry. Oferujemy cały szereg usług dodanych, które pomagają ułatwić naszym pasażerom życie: 

  • Dowóz i odprowadzenie dziecka do szkoły
  • Bezpieczny przewóz zwierząt domowych
  • Odebranie i doręczenie przesyłki pod wskazany adres
  • Wyjście z tabliczką na lotnisko i odbiór pasażera
  • Odprowadzenie auta
  • Dostarczenie zakupów

Nasza flota

KIA EV6

Najnowszy model

KIA NIRO

Najnowszy model

TOYOTA CAMRY

Najnowszy model

TOYOTA COROLLA

Flagowy model

Nowa platforma zamawiania taksówek

MamTaxi to największy operator aplikacji mobilnych do zamawiania taksówek w Polsce.

Do poprawnego działania Panelu Klienta wymagana jest minimalna rozdzielczość
ekranowa 1280x800px. Jeżeli Panel nie działa popranie zastosuj wytyczne z prezentacji
poniżej.